Her ay ücretsiz kargo ile kapınızda! Her ay ücretsiz kargo ile kapınızda!

Deneyimler

Adım Adım’ı tercih eden kullanıcı görüşlerini inceleyin.

Didem Ayyalazan, İstanbul

Didem Ayyalazan

İstanbul

Hazal Akdede

Ankara

Bu seti alırken tereddütlerim vardı. Fakat şu an iyi ki almışım diyorum. İçerik çok güzel. Çalışan bir anne olarak oğlumla çok güzel vakit geçirdik. İçindeki tarifler de çok güzel. Teşekkürler Adım Adım ekibi.

İlknur Baydak Arslan, İstanbul
İlknur Baydak Arslan

İstanbul

Simge Yurdaer

İzmir

Size gerçekten ne kadar teşekkür yazsam az. Harika şeylerle, eğitici aktivitelerle ve renkli kitaplarla çocuklarımızı tanıştırdık sayenizde. İlk başta bu kadar iyi sonuç alacağımı düşünmezken şimdi deli gibi herkese sizi anlatıyor ve tavsiye ediyorum. Setlerinizle birlikte çocuğumla keyifli zaman geçirip hem öğreniyoruz hem öğretiyoruz. İyi ki hayatımıza girmişsiniz, size minnettarım. Teşekkürler.

Hande Koçal, İstanbul
Hande Koçal

İstanbul

Ferda Şaşmaz

İzmir

18. ayda Adım Adım ile tanıştık, 23.ay setimiz geldi. Çok doğru bir karar verdiğimizi her sette daha iyi anlıyoruz. Kızımın öğrenerek eğlenceli vakit geçirmesi hepimizi mutlu ediyor. Çok teşekkür ederiz.

Şirin Aile, İstanbul
Şirin Aile

İstanbul

Şefika Kankaya

Gaziantep

Kızım için yaptığım en harika şey onu "Adım Adım"la tanıştırmak oldu. 16 aylık olan kızım Adım Adım setlerini görünce heyecandan çığlık atıyor. Gelişimini takip etmek ve eğlenceli zaman geçirmek adına harika bir rehber oldu. Eline geçirdiği tüm kitapları alıp önümüze oturuyor ve çok güzel bir şekilde kitap okuyoruz. İnce ve kaba motor gelişiminde de çok büyük katkılarda bulundu. Şimdi düşünmüyorum bu ay hangi aktiviteyi yapalım diye, zaten setlerimiz bize yol gösteriyor...

Zeynep Saglam, İstanbul

Zeynep Saglam

İstanbul

Adım Adım’ı tercih edenlerden misiniz?
Siz de görüşlerinizi paylaşın yayınlansın.

Görüş Gönder