Her ay ücretsiz kargo ile kapınızda! Her ay ücretsiz kargo ile kapınızda!

Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Formu

Başvuru Sahibine İlişkin Bilgiler

Başvuru Sahibinin Talepleri

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında Şirket, veri sorumlusu sıfatını haiz olup, 11. maddesine göre Şirket’ten talep edebileceğiniz haklar aşağıdaki gibidir. Önemle hatırlatmak isteriz ki; başvuruda bulunan kişi yalnızca kendisi adına başvuruda bulunabilecek olup, Şirket tarafından başvurunun, başvuru sahibi tarafından başkası adına yapıldığının tespiti halinde başvuru reddedilecektir. Bu nedenle; Şirket kimlik doğrulaması için başvuru sahibine çeşitli sorular yöneltebilecektir.

Lütfen ilgili madde uyarınca hangi taleplerde bulunduğunuzu işaretleyiniz ve detaylı olarak belirtiniz.

Başvuru Sahibinin Beyanı

Yukarıda işaretlediğim ve detayını belirttiğim talepler doğrultusunda, Adım Adım’a yapmış olduğum başvurumun değerlendirilerek tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Bu başvuru formu ile tarafınıza sağlamış olduğum belge ve bilgilerimin doğru, güncel ve şahsıma ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim. Başvuru formunda sağlamış olduğum bilgi ve belgelerin yapmış olduğum başvurunun değerlendirilmesi, cevaplandırılması, başvurumun tarafıma ulaştırılması, kimliğimin ve adresimin tespiti amaçlarıyla sınırlı olarak

Talep Yanıtınız Başvuru Formunda belirtmiş olduğum elektronik posta adresime gönderilecektir.