Teslimat ve İade Şartları


Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu MNG veya Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Gerekli durumlarda gönderleriniz PTT Kargo ile de gönderilmektedir. Web sitemizden yapmış olduğunuz aboneliklerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından aboneliğiniz başlatılacak, ilk setiniz 4 gün içinde, diğer setleriniz takip eden aylarda hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Adresinizin güncel olduğundan emin olun.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir. Ürün kargoya verildikten sonraki adres değişikliği taleplerinde de oluşabilecek ek kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle info@adimadim.com eposta adresimiz ya da 0850 325 51 11 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler 2 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir). Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda info@adimadim.com eposta adresimizden ya da 0850 325 51 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz!

Ürünle ilgili memnuniyetsizliğiniz olması durumunda Cayma Hakkınızı kullanabilirsiniz. Ürünü kargo firması üzerinden tarafımıza yönlendirebilirsiniz. Ürün bizim tarafımızdan sağlam ve eksiksiz bir şekilde teslim alındıktan sonra iade işlemlerinize başlanacaktır.

İade Adresimiz aşağıdadır:
MNG KARGO BAKIRKÖY BÖL. MÜDÜRLÜĞÜ
MİKADO YAYINLARI
Merkez MH. Halkalı CD.
1235. SK. No:21/A
KÜÇÜKÇEKMECE/ İST.